Loengud ja koolitused

Unetervise ja sellega seonduvate teemadega seonduvad loengud ja koolitused. Vastavalt teie vajadusele toimub loeng/koolitus telesilla vahendusel. Koolitaja tuleb töökohale, võimalik ka pakkuda hariva-meelelahutusliku osana ettevõtte suve- või talvepäevadel. Unega seonduvast saate rohkem teada loengutel ja koolitustel.

90minutiline koolitus unetervisest -

60minutiline loeng + 30 minutit küsimuste-vastuste tarbeks

Annab esmase teabe une vajalikkusest, mida silmas pidada hea une kujundamisel; ülevaade sagedasematest und häirivatest asjaoludest.

3tunnine koolitus kahe pausiga -
valikus erinevad teemad:

Iga teema läbimiseks 120 minutit

KLIENDID

Olulist teavet une kohta

Podcast "Et uni oleks magusam kui mesi"

Muu hulgas saame teada, miks me magame, mis toimub une ajal, kui palju und me vajame ning milline on unevajadus erinevates eluetappides. Lisaks saavad käsitlust sagedasemaid unehäireid ning ebapiisava ning kehva kvaliteediga une lühi- ja pikaajalised tagajärjed.Jutuajamise käigus jagab Heisl ka ohtralt nippe ja nõuandeid sellest, kuidas unekvaliteeti tõsta ning kuidas luua head puhkamist soosivaid harjumusi, rutiine ja rituaale – ikka selle nimel, et uni oleks magusam kui mesi!

371551ha934t46

Saates Hommik Anuga "Unehäired võivad inimesi salakavalalt kimbutada"

Käisin unealaseid mõtteid jagamas Hommik Anuga saates. Saatelõigus tuli juttu unevajadusest ja une mõjust meie elule. Samuti rääkisime uneapnoest ja selle salakavalusest.

Võta ühendust

Võta ühendust läbi kontaktivormi või kirjuta otse heislvaher@gmail.com